Weetabix

Originálne balenie sušienok Weetabix. Žltá krabica s nápisom Weetabix, ktorý je na bielom oválnom podklade olemovanom červenou farbou. Vpravo dole je obrázok sušienok v miske s mliekom, jahodami a čučoriedkami.

Na raňajky uvádzame na NFI protokole ovsené vločky. Ak ich však nemáte radi alebo chcete zmenu, Weetabix je veľmi dobrou alternatívou.

Zloženie: Celozrnná pšenica 95%, jačmenný sladový výťažok, cukor, soľ, niacín, železo, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová.

Výživové údaje v 100g: Energia 1531 kJ / 362 kcal, tuky 2g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6g, sacharidy 69g, z toho cukry 4,2g, vláknina 10g, bielkoviny 12g, soľ 0,28g.

Tento produkt sa na Slovensku dá zatiaľ kúpiť len cez internet:

https://www.najtelo.com/weetabix-cerealne-platky-430g/ prípadne  https://ilprimo.sk/susienky-a-chlebicky/42844-42844.html.

— Prečo NFI? —

Citát od Hippokrata na hlavnej stránke NFI protokolu "Nech jedlo je vaším liekom a liek je vaším jedlom".

Už Hippocrates, otec medicíny, pred naším letopočtom vedel že strava ktorú konzumujeme môže naše ochorenia spôsobiť, ale ich aj vyliečiť. NFI protokol je toho priamym dôkazom. Vyskúšajte aspoň dva týždne. Vaše telo Vám bude za to vďačné.

Pred a po NFI

Janka Brezinová - NEDU Ľubochňa
Janka Brezinová - NEDU Ľubochňa
Peter P. (Prvý NFI pacient)
Peter P. (Prvý NFI pacient)
Marta Matisová pred a po NFI protokole
Marta Matisová pred a po NFI protokole