Ako získať NFI protokol vytvorený priamo pre Vás

NFI protokol potrebujeme navrhnúť individuálne pre každého klienta.

NFI protokol nemôžeme vypracovať pre:
– ľudí mladších ako 18 rokov
– tehotné a dojčiace ženy
– pacientov užívajúcich VARFARÍN alebo ORFARÍN

Ako získať NFI protokol

V prvom kroku sa zaregistrujte na našej stránke. Kliknite v pravom hornom rohu tlačidlo „Prihlásiť sa„. Na ďalšej stránke prosím vyplňte prihlasovací e-mail a zvoľte si heslo pre Váš účet v našom NFI systéme. Na e-mailovú adresu, ktorú si zvolíte pre prihlasovanie Vám budeme posielať vystavené NFI protokoly.

Po registrácii sa prihláste do svojho účtu. V ľavom paneli zvoľte položku ,,Môj Profil“ a vyplňte vstupný formulár.

Je veľmi dôležité, aby ste do vstupného formulára zadali Vašu presnú výšku a váhu. Aj 2-3 cm alebo 2-3 kg môžu ovplyvniť účinok diéty a tým aj dosiahnutý výsledok. Nespoliehajte sa na výšku, ktorú Vám namerali pred desiatimi rokmi, alebo váhu, ktorú ste mali pri poslednej návšteve lekára. Uistite sa, že Vaša výška je aktuálna. Hmotnosť je najlepšie merať ráno pred raňajkami a bez oblečenia.

Do políčka ,,Potravinové alergie“ prosím uvádzajte len potraviny, ktoré Vám vyvolávajú alergickú reakciu. Ak Vám potravina spôsobuje len ťažkosti pri trávení, ale dokážete ju skonzumovať aspoň v minimálnom množstve (napr. 3 prúžky papriky), neuvádzajte ju. Pri nasledovaní NFI protokolu ju konzumujte v malom množstve. S každou výlukou potraviny sa NFI protokol ochudobňuje o variabilitu chemických reakcií lipolýzy a  teda pôsobí pomalšie.

V ďalšom kroku prosím uskutočnite platbu podľa pokynov na stránke „Cenník„. Po obdržaní platby za 2-týždňový protokol Vám tento zašleme najbližší pracovný deň.

Tím NFI Vám praje veľa úspechov na ceste k vysnívanej hmotnosti a zdravému životnému štýlu.

— Prečo NFI? —

Citát od Hippokratésa na hlavnej stránke NFI protokolu "Nech jedlo je vaším liekom a liek je vaším jedlom".

Už Hippocrates, otec medicíny, pred naším letopočtom vedel že strava ktorú konzumujeme môže naše ochorenia spôsobiť, ale ich aj vyliečiť. NFI protokol je toho priamym dôkazom. Vyskúšajte aspoň dva týždne. Vaše telo Vám bude za to vďačné.

Pred a po NFI

Janka Brezinová - NEDU Ľubochňa
Janka Brezinová - NEDU Ľubochňa
Peter P. (Prvý NFI pacient)
Peter P. (Prvý NFI pacient)
Marta Matisová pred a po NFI protokole
Marta Matisová pred a po NFI protokole