Cenník

Ak prechádzate našimi stránkami, určite si uvedomujete, akú hodnotu má pre Vás Vaše zdravie. Je to niečo, čo len tak ľahko nezískame späť, keď ho raz stratíme.

NFI protokol sme špeciálne navrhli na dosiahnutie remisie cukrovky 2. typu. Jeho blahodarným vedľajším účinkom je aj zlepšenie krvného tlaku, triglyceridov a cholesterolu, keďže cieli na tuky/lipidy v tele (prevažne v oblasti brucha) a ich neustále odbúravanie. Ďalším dôležitým benefitom NFI protokolu je výrazná strata hmotnosti. Ak budete presne nasledovať NFI stravovací plán, ktorý pripravíme priamo pre Vás, prvé výsledky uvidíte už v prvom týždni.

Aby boli plány maximálne účinné, musíme ich v dôsledku výraznej straty hmotnosti (v prípade diabetikov aj poklesu glykémií) prerátať každé dva týždne. Preto, až po ukončení desiateho dňa (ideálne po ukončení dvanásteho dňa), keď nám zašleta Vašu aktuálnu hmotnosť, môžete si kúpiť NFI diétny plán na ďalšie dva týždne.

Zaregistrovať sa na našej stránke môžete bezplatne. Stačí, ak si vytvoríte Váš osobný účet, vyplníte v ňom formulár s údajmi, ktoré potrebujeme na prípravu Vášho osobného NFI protokolu. Následne si budete môcť kúpiť Váš NFI stravovací plán na prvé dva týždne. NFI protokol Vám odošleme do 24 hodín (počas pracovných dní) po obdržaní vašej platby na e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii vo formáte PDF.

Cena každého dvojtýždňového NFI protokolu je:

33,- € s DPH

(Bez DPH: 27,50 €)

Upozornenie: Platbu zrealizujte až po Vašej registrácii a vyplnení vstupného formulára.

NFI protokol nemôžeme vypracovať pre:
– ľudí mladších ako 18 rokov
– tehotné a dojčiace ženy
– pacientov užívajúcich VARFARÍN alebo ORFARÍN

Platbu môžete uskutočniť priamo prevodom na náš účet v Tatra banke:

Názov spoločnosti: NFI, s.r.o.
Tatra Banka a.s., Liptovský Mikuláš
Číslo účtu: 2946076371/1100
SWIFT: TATRSKBX
IBAN: SK80 1100 0000 0029 4607 6371
Správa pre prijímateľa: celé meno, pod ktorým ste vyplnili formulár na našej stránke, prípadne Vaša e-mailová adresa, pod ktorou ste sa zaregistrovali.

NFI protokol vo formáte PDF Vám odošleme do 24 hodín (počas pracovných dní) po obdržaní vašej platby na e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii.

Tím NFI Vám praje veľa úspechov na ceste k vysnívanej hmotnosti a zdravému životnému štýlu.

— Prečo NFI? —

Citát od Hippokratésa na hlavnej stránke NFI protokolu "Nech jedlo je vaším liekom a liek je vaším jedlom".

Už Hippocrates, otec medicíny, pred naším letopočtom vedel že strava ktorú konzumujeme môže naše ochorenia spôsobiť, ale ich aj vyliečiť. NFI protokol je toho priamym dôkazom. Vyskúšajte aspoň dva týždne. Vaše telo Vám bude za to vďačné.

Pred a po NFI

Janka Brezinová - NEDU Ľubochňa
Janka Brezinová - NEDU Ľubochňa
Peter P. (Prvý NFI pacient)
Peter P. (Prvý NFI pacient)
Marta Matisová pred a po NFI protokole
Marta Matisová pred a po NFI protokole