Janka so skvelými výsledkami

Pani Janka bola pred diabetičkou 20 rokov. Bola jednou z našich prvých klientov na Slovensku. Aj keď dodržiavala odporúčané diéty a užívala tabletkovú a inzulínovú liečbu, po 20 rokoch u nej došlo k poškodeniu orgánov.

Pani Janka sa dozvedela o NFI od lekárov v Ľubochni a hneď, ako bola z liečby prepustená,  si povedala, že to skúsi. S NFI protokolom začala 08.02.2019 a už 18.05.2019 videla skvelé výsledky. Hmotnosť sa jej znížila o 21 kg, vysadila tabletkovú liečbu a upravila sa jej dávka inzulínu bolusu z 15-15-16 na 2-2-2 a bazálny inzulín – pokles z 28,6 jednotiek na terajších 24,2 jednotiek. Na začiatku bola hodnota MBI 34,4, z toho percento tuku v tele 37,9 a dnes je hodnota BMI 28,3 z toho percento tuku v tele 27,2. Hodnoty HBA1C z 10,1 na 6. Upravil sa aj krvný tlak, cholesterol, stav ciev i obličiek.

Janka sa cíti veľmi dobre, venuje sa športovým aktivitám, ktorým sa predtým venovať nemohla, pretože nemala dostatok energie.

— Prečo NFI? —

Citát od Hippokrata na hlavnej stránke NFI protokolu "Nech jedlo je vaším liekom a liek je vaším jedlom".

Už Hippocrates, otec medicíny, pred naším letopočtom vedel že strava ktorú konzumujeme môže naše ochorenia spôsobiť, ale ich aj vyliečiť. NFI protokol je toho priamym dôkazom. Vyskúšajte aspoň dva týždne. Vaše telo Vám bude za to vďačné.

Pred a po NFI

Janka Brezinová - NEDU Ľubochňa
Janka Brezinová - NEDU Ľubochňa
Peter P. (Prvý NFI pacient)
Peter P. (Prvý NFI pacient)
Marta Matisová pred a po NFI protokole
Marta Matisová pred a po NFI protokole